Chata pod lesom - Liptovské Kvačany

Srdečne Vás pozývame stráviť skvelé chvíle do modernej Chaty pod lesom, ktorá sa nachádza na Liptove, na okraji tichej obce Kvačany. Práve odtiaľto sa dostanete do čarokrásnej prírody Kvačianskej doliny.

Mierne náročná prechádzka touto dolinou Vás privedie k známej miestnej atrakcii - Vodné mlyny Oblazy. Milovníkov piva poteší piváreň priamo v obci. Na svoje si prídu aj rybári v Rybárni Na Háku v Liptovskej Sielnici. Práve tu si ulovíte svojho pstruha, kde Vám ho v reštaurácii rovno pripravia. Detičky sa potešia návšteve Babylandu - stredisku s najväčším detským ihriskom, mini ZOO, jazdením na koni, reštauráciou, golfom a ďalšími atrakciami. Liptov však ponúka rôzne atrakcie nielen v lete ako aj v zime. Blízko je to do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, Ski Žiarce - Pavčina Lehota alebo Ski Parku Ružomberok Malinô Brdo.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v novopostavenej chate s celkovou kapacitou pre 12 osôb. Spoločný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, rádiom, gaučovým sedením a rôznymi hrami. Gazdinky a milovníci varenia sa potešia plne vybavenej kuchyni s veľkým jedálenským sedením pre 10 osôb. Prízemie chaty rovnako dotvára jedna 4-lôžková spálňa s manželskou a poschodovou posteľou, ktorá disponuje vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. K dispozícii je tu taktiež ďalšia spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí chaty Vám k pokojnému spánku poslúžia dve spálne - jedna 3-lôžková (s manželkou posteľou a pevným lôžkom) a jedna 5-lôžková (s manželskou posteľou a tromi pevnými lôžkami).

Pri chate môžete využívať altánok s vonkajším posedením, záhradnú hojdačku ako aj gril, kotlík a ohnisko. Deti sa zabavia na ihrisku, pieskovisku, hojdačke, preliezkach, šmýkačke i trampolíne. Zábavná môže byť aj hra futbalu s dospelými. Na požiadanie Vám vieme zaistiť detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri Chate pod lesom.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi sa k nám opäť znovu vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Cenník - Chata po lesom

Silvester
Zimná sezóna
3.1-31.3
Letná sezóna
1.7-31.8
Mimosezóna
1.4-30.6
1.9-25.12
€ 1500
max 5 nocí
€ 120-180
min 2 noci
€ 120-180
min 4 noci
€ 120-180
min 2 noci

Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko: € 5/noc
Pes € 5/noc
Ceny je možné dohodnúť podľa termínu, počtu prenocovaní a počtu osôb.
Individuálne ceny - pri rezervácií celého objektu.